Porady

Rusztowanie aluminiowe – wykorzystaj je w swoim domu

Rusztowanie aluminiowe – wykorzystaj je w swoim domu

Rusztowania aluminiowe to rozwiązanie kojarzone przede wszystkim z zastosowaniem profesjonalnym – korzystają z nich firmy budowlane i remontowe oraz fachowcy z innych branż pracujący na wysokości. Tymczasem nic nie stoi na przeszkodzie, by rozstawiać rusztowanie aluminiowe również na użytek prywatny – ani jego wielkość, ani strach przed montażem. Podpowiadamy, jaki model najlepiej sprawdzi się w domu i ogrodzie.

Rusztowania aluminiowe – alternatywa dla drabin?

Profesjonalne rusztowanie aluminiowe to specjalna konstrukcja do prac na dużej wysokości, która składa się z aluminiowych ram oraz szerokiej platformy roboczej, która chroniona jest barierkami. Całość zapewnia bezpieczną i komfortową przestrzeń do prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Nowoczesne rusztowania są lekkie i mobilne – dzięki temu bez problemu można przesuwać je w trakcie pracy i zmieniać jego położenie. Wygodna platforma pomieści nie tylko Ciebie, ale również sprzęt, narzędzia i materiały, z jakich będziesz korzystać. Nic zatem dziwnego, że rusztowania aluminiowe cieszą się tak wielką popularnością wśród profesjonalistów. Nowoczesne rusztowania KRAUSE to odpowiedź na potrzeby nie tylko branży budowlanej i wykończeniowej, ale również klientów indywidualnych. Warto korzystać z ich właściwości także we własnym domu! Kiedy rusztowanie aluminiowe będzie najlepszą alternatywą dla drabiny?

Rusztowanie jezdne MONTO

Rusztowanie aluminiowe – niezastąpione przy precyzyjnych pracach na wysokości

Zdarzyło Ci się odkładać wykonanie jakiegoś zadania, bo po prostu przytłaczała Cię konieczność balansowania na drabinie wysoko nad ziemią, przestawiania narzędzi oraz plątania się w kablach? Nic dziwnego – podczas precyzyjnych prac na wysokości drabina nie jest wcale najwygodniejszym rozwiązaniem. Co innego rusztowanie aluminiowe, które możesz ustawić w wybranym miejscu i spokojnie przystąpić do pracy. Podczas precyzyjnych zadań warto mieć wolne obie ręce! Jeśli nie chcesz kurczowo trzymać się drabiny (zgodnie z zasadą 3 punktów podparcia) i wolisz skupić się na pracy, rozstaw wygodne, praktyczne rusztowanie jedne.

Czyszczenie rynien? Z rusztowaniem jezdnym to pestka!

Czyszczenie rynien to jedna z tych czynności, której nie należy zaniedbywać, ponieważ konsekwencje mogą okazać się naprawdę przykre. Aby przegląd i konserwacja systemu rynnowego przebiegały szybko i bezproblemowo, a co najważniejsze – bezpiecznie, wykorzystaj rusztowania jezdne z serii MONTO. Zostało wykonane z lekkiego aluminium i wyposażone w rolki jezdne z hamulcem, dzięki czemu bez problemu przestawisz je wraz z postępem prac wzdłuż rynien. Szeroka platforma robocza pomieści wszystkie potrzebne narzędzia: myjkę ciśnieniową, grabki lub łopatkę, wiadro z wodą i inne niezbędne do pracy sprzęty. Jeśli do tej pory czyszczenie rynien było nieprzyjemnym obowiązkiem, zainwestuj w rusztowanie jezdne i przekonaj się, jak bardzo może usprawnić pracę.

Rusztowania aluminiowe jezdne

Remonty i wykończenia – zaufaj profesjonalistom

Profesjonalne rusztowanie aluminiowe to niezbędne wyposażenie wszystkich ekip remontowych – warto zatem zaufać ich doświadczeniu i postawić na produkty KRAUSE. To wysokiej jakości rusztowania jezdne wyposażone w system poręczy GuardMatic zapewniający łatwy i bezpieczny montaż. Bez problemu rozstawisz rusztowanie aluminiowe samodzielnie oraz przestawisz je w wybrane miejsce. Rusztowania doskonale sprawdzają się podczas prac remontowych i wykończeniowych – jeśli chcesz samodzielnie wykonać część zadań, przyda Ci się wygodna i zarazem bezpieczna przestrzeń do pracy. Malowanie, tynkowanie, tapetowanie, czyszczenie elewacji, kładzenie płytek na ścianach… Przy każdej z tych czynności doskonale sprawdzi się wygodne rusztowanie, które pomieści Ciebie i wszystkie potrzebne materiały. Nieważne, czy jesteś prawdziwą złotą rączką i samodzielnie przeprowadzasz wszystkie remonty, czy też podchodzisz do tego zadania bardziej hobbystycznie! Profesjonalny sprzęt ułatwi wykonywanie prac na wysokości, dlatego inwestycja w rusztowanie zwróci się naprawdę szybko. Nie obawiaj się, że po zakończeniu prac taki sprzęt będzie zajmowało dużo miejsca – możesz zdecydować się na model składany, który zmieści się w każdym składziku lub garażu.

Rusztowanie aluminiowe jezdne

***

Rusztowania aluminiowe to profesjonalny sprzęt, po który sięgają przede wszystkim fachowcy, ale coraz częściej – także klienci indywidualni. Postaw na wysokiej jakości rusztowania, by usprawnić wykonywanie wielu domowych prac konserwacyjnych i remontów.

Similar Posts