Porady

Jak wybrać rolety do nietypowych okien?

Jak wybrać rolety do nietypowych okien?

Funkcje osłon okiennych, które montujemy w domach i biurach, bywają nieocenione. Dzięki nim lepiej śpimy, odpoczywamy i łatwiej nam się pracuje. Co zrobić w przypadku gdy dane okna są niewymiarowe? Sprawdź, jak wybrać rolety do nietypowych okien i problematycznych szyb.

Okna o niestandardowych kształtach lub wymiarach potrafią stać się wyzwaniem dla tych, którzy poszukują stylowych i funkcjonalnych firan i rolet wewnętrznych. Szeroka oferta osłon okiennych oraz dedykowane usługi specjalistów sprawią, że idealnie dopasujesz rolety do indywidualnych wytycznych, jakie posiada dane pomieszczenie. 

Rolety rzymskie, rolety plisowane — które z nich wybrać w przypadku nietypowych okien?

Zanim przystąpisz do zakupu rolety wewnętrznej, plisy okiennej czy żaluzji, w pierwszej kolejności musisz określić wymiary okna. Jeśli planujesz dopasować roletę do ramy okiennej w taki sposób, aby zarówno dobrze wyglądała, jak i pełniła swoje funkcje, być może konieczne będzie wykonanie osłony na wymiar. Promienie słoneczne skutecznie powstrzymają rolety wewnętrzne, takie jak plisy okienne czy rolety dzień noc. Dobrym rozwiązaniem będzie również wybór rolet rzymskich. Skoro osłony mają pełnić także funkcję dekoracyjną, warto sprawić, aby charakteryzowały się oryginalnym designem. Poszukując inspiracji, sprawdź dotychczasowe realizacje FamilyRollo, pod tym linkiem: https://familyrollo.pl/ i poznaj możliwości, jakie oferują specjaliści.  

Rolety na wymiar — jak wybrać rolety do nietypowych okien

Okna o nietypowych kształtach wymagają specjalnego traktowania. Nie wszystkie rolety wewnętrzne, które znajdziesz w formie gotowych produktów, w sklepach sieciowych, pasować będą do okien okrągłych czy okien trapezowych. Jeśli chcesz odpowiednio ochronić wnętrze przed działaniem promieni słonecznych i zagwarantować sobie prywatność, osłaniając szyby sypialni czy salonu, zdecyduj się na zakup rolety na wymiar, o konkretnie określonych parametrach, o których dowiesz się więcej pod linkiem: https://familyrollo.pl/rolety.

Polski producent gwarantuje stworzenie dedykowanych produktów, które odpowiadać będą indywidualnym wymaganiom przyszłych użytkowników. Jak wybrać rolety? Określ styl osłon, które najlepiej odzwierciedlają Twoje potrzeby. Zapoznaj się z instrukcją dostępną na stronie producenta i dokonaj odpowiednich pomiarów. Nietypowe okna zmierz dokładnie wzdłuż i wszerz, a następnie przekaż dane producentowi. Korzystając z usługi gwarancji zgodności wymiaru, nie musisz obawiać się o to, że w efekcie któryś z parametrów okaże się błędny. Gwarancja daje możliwość poprawy produktu zgodnie z prawidłowymi wymiarami.

Wybierz jakościowe i stylowe osłony okienne

W przypadku okien nietypowych wybór rolet wcale nie musi być ograniczony do kilku wskazanych modeli. Doświadczeni specjaliści nie boją się zadań specjalnych i poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Dzięki temu możesz wybierać w różnych kolorach rolet oraz decydować się na dowolne rozwiązania, tak aby produkty pasowały do klimatu i stylu, jaki już ma dane pomieszczenie. Plisy okienne są często montowane w kuchniach, z kolei rolety wolnowiszące i rzymskie dobrze prezentują się w salonach, sypialniach i pokojach dziecięcych. Wysoka jakość rolet sprawia, że w nocy mieszkańcy mogą spokojnie oddać się niezakłóconemu procesowi odpoczynku, a wieczorami korzystają z prywatności, jaką gwarantują osłony.

Kupując rolety na wymiar, zyskujesz jakościowe i oryginalne dodatki do swoich wnętrz. Postaw na dedykowane produkty i profesjonalną usługę produkcji osłon okiennych zgodnych z Twoim zapotrzebowaniem. Dokonaj dokładnego pomiaru i przekaż zlecenie doświadczonym specjalistom. Sprawdź wyjątkowe realizacje i najnowsze produkty z kolekcji dzień noc: https://familyrollo.pl/blog/jak-dzialaja-rolety-dzien-noc

 

Similar Posts