Porady

Letnie zapachy świec

Lato to cudowna pora roku, która kojarzy się z relaksem, a także z wolnością i beztroską, znanymi Ci z dzieciństwa. Nieważne, czy czeka Cię daleka podróż, wypad za miasto, czy też popołudnie z książką na balkonie, na pewno będzie to piękny czas, do którego później chętnie wrócisz we wspomnieniach. Chcesz cieszyć się letnimi miesiącami w pełni i to niezależnie od pogody? Koniecznie sięgnij po świece zapachowe o dobranym do tej pory roku aromacie. Dzięki nim w kilka chwil wprowadzisz beztroski klimat do swojego mieszkania. Jakie świece zapachowe na lato będą strzałem w dziesiątkę? Oto kilka naszych propozycji.

Letnie świece zapachowe. Tam, gdzie woda i las…

Z latem nieodłącznie kojarzą się wycieczki do lasu. Spacer szlakiem leśnych duktów, wzdłuż szemrzącego strumyka, pozwoli odprężyć się i poobcować z naturą. Polskie lasy są też pełne dziko rosnących owocowych skarbów, które tylko czekają na to, by je zerwać. Ich aromat możesz przywołać zapalając świecę zapachową trójkolorową w szkle Owoce Leśne z dwoma knotami, pachnącą m.in. malinami, zielonymi liśćmi i drewnem różanym. Świece zapachowe o woni owoców leśnych stworzą w Twoim domu przyjemny, orzeźwiający klimat, wprowadzając do niego uspokajający i kojący zmysły zapach lasu. Dzięki nim będziesz go mieć niemal na wyciągnięcie ręki.

Świece zapachowe na lato. Morza szum, ptaków śpiew…

Lato, wakacje i urlop mogą Ci przywodzić na myśl też bezkresną morską plażę, stąpanie bosymi stopami po rozgrzanym słońcem piasku, wsłuchiwanie się w szum morza i wreszcie powiewy delikatnego, letniego wiatru. Wszystkie te wrażenia możesz w każdej chwili odtworzyć, sięgając po sojową świecę zapachową w szkle Kaszmir-Bryza Morska, kryjącą w sobie m.in. nuty wodną, powietrzną, świeżą, kwiatową, balsamiczną i owocową, a także aromaty bawełny, kwiatu wiśni czy melona. Dzięki temu niepowtarzalnemu, delikatnemu zapachowi, w Twoim mieszkaniu zapanuje ciepła, miła i niezwykle odprężająca wakacyjna atmosfera.

Letnie zapachy świec. Tyle słońca w całym mieście…

Latem, chyba jak żadną inną porą roku, chcesz czerpać z radości życia pełnymi garściami. Krótkie, ciepłe noce i długie dni pełne słońca, do którego pną się najbardziej letnie kwiaty, czyli słoneczniki, to wszystko sprawia, że codzienność wydaje się mniej szara, a problemy prostsze do rozwiązania. Popołudniowe przechadzki skąpanymi w słońcu miejskimi uliczkami czy parkowymi alejkami potrafią wprawić w naprawdę wyśmienity humor. Taką moc mają także świece zapachowe w radosnym, słonecznożółtym kolorze. Jeśli chcesz poprawić sobie nastrój, wybierz dużą świecę Słoneczniki w szkle z wieczkiem, pachnącą jabłkiem, ananasem, białymi kwiatami, zielonymi liśćmi, piżmem oraz liściem klonu.

Pięknych letnich zapachów świec jest oczywiście o wiele więcej, nie sposób jednak napisać o każdym z nich z osobna. W końcu lato ma nieskończenie wiele barw, smaków i wreszcie zapachów. Więcej propozycji świec zapachowych na lato odkryjesz dzięki linii Wspomnienie lata marki Bispol. Po który z nich sięgniesz w pierwszej kolejności?

Similar Posts