Budowa

Poznaj e.CANUCCIA, TORRI, KUO i HERG

Poznaj e.CANUCCIA, TORRI, KUO i HERG

Jako producent grzejników oferujemy szeroką gamę grzejników dekoracyjnych. Idąc z duchem czasu przygotowaliśmy najróżniejsze kształty i materiały grzejników ozdobnych, które oprócz niezawodnej funkcjonalności wniosą designerską nutę do każdego pomieszczenia.

Gama grzejników dekoracyjnych

e.CANNUCCIA to opcja dla odważnych i lubiących awangardowe pomysły. Ten grzejnik dekoracyjny w nowoczesny i zabawny sposób bawi się formą, gdyż jest to grzejnik elektryczny wyglądający jak słomka do napojów. Można zaliczyć go niemal do dzieła z zakresu pop-art, które niczym obraz ozdobi wnętrze i przyciągnie każde spojrzenie swoją unikalnością. Dopracowujemy każdy element, zakrzywiając lekko nasz produkt, naśladując wyjątkowo realistycznie prawdziwą słomkę. Jego kształt z pewnością nie ujmuje funkcjonalności, bo równie dobrze może pełnić rolę wieszaka na ręczniki. Dbamy o możliwość zindywidualizowania naszych produktów, dlatego umożliwiamy dobór kąta nachylenia oraz wybór jednego z trzech rozmiarów.

TORRI

Jako producent grzejników staramy się stale rozwijać i tworzyć ciekawe projekty, odpowiadające potrzebom stale zmieniającego się świata. Grzejniki ozdobne TORRI to wyjątkowo trafna opcja dla wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych i prostych, lecz stylowych. Jego konstrukcja, wysoka, cienka, ze szczytami skierowanymi wysoko ku górze i brakiem elementów ozdobnych, ma symbolizować współczesne metropolie – panoramy miast. Niech nikogo nie zwiedzie jego smukłość – te grzejniki dekoracyjne produkują dużą moc grzewczą!

KUO

Nazwa tych grzejników jest już sugestywna – symbolizuje inspirację japońską sztuką, opartą na minimalizmie i formalizmie. Jego wysokie i smukłe płyty z lekko spiczastymi końcami sprawiają poczucie lekkości i nadają wysublimowanego charakteru. Świetnie sprawdzą się w małych mieszkaniach i biurach dzięki wykorzystaniu najcieńszych płyt i wąskich odległości między nimi. Brem KUO dostępny jest w wersji pojedynczej, jak i podwójnej w celu otrzymania większej produktywności.

HERG

Grzejniki dekoracyjne HERG to niepowtarzalna konstrukcja, stworzona na kwadratowych wspornikach. To nowoczesna forma tradycyjnego, żeliwnego grzejnika. Dumnie wznosi się do sufitu, tworząc monumentalną, lecz subtelną ozdobę. Składa się z dużych, prostokątnych rur ustawionych 50 lub 80 mm od siebie. Producent grzejników BREM oferuje 70 odcieni do wyboru!

Historia i ewolucja trendów grzejnikowych

Kaloryfery były znane już od dawna. Różniły się jednak rolą w świadomości odbiorcy – były czymś, na co nie zwracało się uwagi. Miały być najlepiej ukryte i zwyczajnie sprawne. Najpopularniejszym grzejnikiem był grzejnik członowy. Można było go łatwo rozbudowywać, dodając następne człony. Drugą opcją są grzejniki poprzecznie ożebrowane o prostej budowie i wysokiej wydajności, w związku z czym często były stosowane w publicznych placówkach. Z czasem zaczęto szukać ciekawszych konstrukcji i niestandardowych rozwiązań, które umożliwiłyby dopełnienie coraz bardziej designerskich wnętrz. Stale ulepsza się również ergonomię, wydajność i parametry grzewcze. Z taką ofertą wychodzi producent grzejników BREM.

Zastosowanie

  • łazienka – najlepsze będą grzejniki dekoracyjne, umożliwiające wieszanie ręczników

  • kuchnia – uniwersalne, estetyczne, proste w czyszczeniu grzejniki

  • salon – szerokie możliwości wyboru grzejników ozdobnych – grzejnik sam w sobie pełni funkcję dekoracyjną i dopełnia design

  • grzejnik w zabudowie wanny

  • grzejnik jako barierka schodów

  • grzejniki ożebrowane głównie w halach i dużych wnętrzach.

Similar Posts