Przemysł

Podnośniki i ładowarki teleskopowe – maszyny z najwyższej półki

Podnośniki i ładowarki teleskopowe – maszyny z najwyższej półki

Zakup wydajnej maszyny budowlanej (lub maszyn) to inwestycja, która prędzej czy później na pewno nam się zwróci. Jeśli nasza praca wymaga praktycznie całorocznej pracy na specjalistycznych urządzeniach, warto postawić na sprawdzonych producentów.

Innowacyjność i doświadczenie w branży budowlanej

Doświadczenie w branży budowlanej to wielki kapitał. Dodatkowym atutem jest również elastyczność w stosunku do dynamicznie rozwijającego się świata. Przykładem marki, która od samego początku swojego istnienia dobrze rozumie zasady funkcjonowania sektora maszyn ciężkich i wielkiej wagi jaką odgrywają w nim innowacje technologiczne jest JLG – https://jlg.com.pl/. Od blisko 50 lat firma ta stawia na nowoczesne technologie, czego wyrazem było m.in. wprowadzenie podwieszanych platform roboczych, które zmieniły sposób i jakość pracy na wysokościach w latach 70-tych XX wieku.

Bogata flota maszyn – wiele możliwości

Dziś JLG posiada oddziały na całym świecie, także w Polsce. Flota oficjalnego polskiego dealera obejmuje:

  • Podnośniki nożycowe – zwyżki robocze napędzane elektrycznie lub spalinowo;
  • Podesty masztowe – pionowe maszyny przeznaczone do pracy na ograniczonej powierzchni (np. hale produkcyjne i magazyny);
  • Podesty niskopoziomowe – kompaktowe maszyny dostępne w wersjach elektrycznych, przesuwanych i bezsilnikowych;
  • Podnośniki przegubowe – podesty ze zwiększonym wysięgiem bocznym (dostępne wersji spalinowej i elektrycznej);
  • Podnośniki teleskopowe – spalinowe zwyżki o napędzie 4×4 przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach;
  • Ładowarki teleskopowe – uniwerslane maszyny służące do podnoszenia i przewożenia nawet najcięższych materiałów.

Kupując maszynę sygnowaną logiem JLG, otrzymujemy również kompleksowe wsparcie serwisowe. Dzięki temu mamy gwarancję, że nasz park maszynowy będzie pracował efektywnie, a w przypadku potencjalnych problemów ze sprzętem usterki zostaną usunięte w trybie ekspresowym. Ufając profesjonalistom w danej dziedzinie, możemy spać spokojnie i bez stresu patrzeć w przyszłość oraz końcowy sukces prowadzonej przez nas inwestycji.

Similar Posts