Meble

Słupek nad pralkę – ciekawe rozwiązanie do małych łazienek

Łazienka to zwykle niewielkie pomieszczenie, w którym przydałoby się znaleźć miejsce na wiele rozmaitych akcesoriów. Środki czystości, kosmetyki, ręczniki, szlafroki – to tylko niektóre z nich. Wiele osób ceni sobie minimalizm i nie lubi, kiedy zbyt wiele rzeczy jest widocznych na pierwszy rzut oka. Przytłacza je to i czują się rozproszone nadmierną ilością artykułów. To właśnie przede wszystkim do tych osób skierowane są oferty licznych producentów, które obejmują słupki na pralkę dostępne w wielu interesujących wariantach. Nie każda z przedstawionych propozycji charakteryzuje się jednak solidnym, nowoczesnym wykonaniem, które może świadczyć o dużej trwałości i odporności na ewentualne uszkodzenia. Jak znaleźć dobry produkt w korzystnej cenie, który świetnie sprawdzi się akurat w naszej łazience?

Regały łazienkowe dostosowane do konkretnego stylu aranżacji

Bardzo funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie ma do zaoferowania sklep internetowy MEBLE AKORD. To właśnie wśród licznych propozycji tego producenta znajdzie się słupek nad pralkę, będący w stanie pomóc w dobrej organizacji produktów niezbędnych w łazience.

Tego rodzaju rozwiązania mogą składać się zarówno z półek odkrytych, jak i zamkniętych szafek. Z uwagi na wysokość w takiej szafce bez problemu można przechowywać środki niebezpieczne dla dzieci. Na uwagę zasługuje również różnorodna kolorystyka mebli łazienkowych, którą idealnie można dopasować do konkretnego, preferowanego przez siebie stylu aranżacji, a także pozostałych wykorzystanych w danym wnętrzu mebli i dodatków.

Mała łazienka – wielkie możliwości

To nieprawda, że mała łazienka nie jest w stanie pomieścić wielu rzeczy. Wszystko zależy od pomysłu na zagospodarowanie wnętrza, a ograniczenia często istnieją tylko w naszych głowach. Warto wybierać funkcjonalne meble, które nie zajmują wiele miejsca, a charakteryzują się wyjątkową pojemnością. Praktyczne słupki nad pralkę to tylko jedna z wielu możliwości, które dają obecnie producenci mebli łazienkowych, tacy jak MEBLE AKORD. To interesujące rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić sporo przestrzeni użytkowej i zapewni nadprogramowe miejsce do przechowywania kosmetyków, chemii gospodarczej czy ręczników. Odporne na ścieranie meble dobrze sprawdzą się w każdych warunkach. Dąb sonoma, ponadczasowa biel, modne szarości czy klimatyczny kolor wenge – to tylko niektóre z wariantów kolorystycznych, wśród których każda osoba zainteresowana ofertą z pewnością znajdzie opcję dla siebie.

Similar Posts